Seznam duchovních

Duchovní působící v NO Benešov:

Václav Zeman od 1. 4. 1921 do 31.10. 1937
Karel Pechatý od 1.11. 1937 do 31. 7. 1939
Eduard Kadlec od 1. 8. 1939 do 31. 7. 1941
Josef Babický od 1. 8. 1941 do 31. 8. 1950
Josef Petrásek od 1. 9. 1950 do 1. 8. 1953
Libuše Kyslíková od 1. 3. 1953 do 31. 8. 1953
Bohumil Macháček od 1. 9. 1953 do 30. 4. 1965
Karel Škop od 1. 5. 1965 do 30. 6. 1965
Lubomír Polinský od 1. 7. 1965 do 30.10. 1972
Miroslav Durchánek od 1.11. 1972 do 31.12. 1972
Vladimír Bubeník od 1.11. 1972 do 30. 9. 1976
Jiří Silný od 1.10. 1976 do 30. 6. 1982
Karel Bican od 1. 7. 1982 do 31.12. 1982
Oldřich Vít od 1. 7. 1982 do 31.12. 1982
Josef Švehla od 1. 1. 1983 do 31.12. 2006
Jiří Chvála od 1.12. 2006 do 4.11. 2007
Kamila Čadová od 12.12. 2006 do 30. 3. 2008
Josef Švehla od 1. 1. 2011